Rozhovor s Bubblegum =)

9. dubna 2011 v 17:21 | Jaja
Mám tu pervý rozhovor v histórii tohto blogu... hh , je s jednou babou Bubblegum, má moc pekný, zaujímavý blog...
Máš peknú prezývku, Bubblegum =) že mám chuť na žuvačku =D Ako si k nej prišla?
Ha, díky :D Bubblegum jsem proto, že tak cca před rokem, když jsem každý pátek po škole chodila s Blackovou a kamarádama do No.One (bar). Samozřejmě na mě nemohla chybět růžová barva. Jeden z kámošů mi právě díky tričkům a tílkům růžové barvy řekl, že vypadám jak žvejkačka. Od té doby mi říkali "Žvejkačko" neustále, tak jsem je jednou chtěla šokovat a vzala jsem si do No.One bílé triko. Když jsem vítězně pronesla, že dnes nevypadám jako žvejkačka, setřeli mě... "To teda vypadáš. Akorát teď seš Orbitka." A tak mi ta "Žvejkačka" už nějak zůstala.
>>> =D Lol ... super =D

Máš zaujímavé články.Zaujali ma tvoje videá... Robíš videoklipy k pesničkám? =D Moc sa mi ľúbia a teším sa na ďalšie =D
Jé, děkuju. Já se spíše setkávám s negativními ohlasy na má videa :D Ano, točila jsem videoklipy "k písničkám", ale díky tomu, že tam nezpívám (mám vždy originální píseň, na kterou jen ten klip točím), tak si hodně lidí stěžuje, ale co... mají smůlu :D Jen co budu mít nový foťák, budou další.

Máš sestru, že? Ako s ňou vychádzaš? A má nejaký vzťah k blogu?
Jop, mám mladší ségru, která je momentálně totální puberťačka, takže zrovna kámošky nejsme, ale já jí téměř celý den nevidím, takže mi to nějak nevadí. Ale když jsem s ní delší dobu v mísnosti, tak fakt šílím. Ať už jde o její "hlášky", její otřesný styl hudby (jako Rytmus a všechny songy, kde je každé druhé slovo je..t). Občas má i světlé chvilky, ale to většinou něco chce - třeba půjčit mobil. :D Blog nemá, můj ignoruje, takže ne-e.


Keď si si zakladala blog, napadlo ti, že budeš taká obľúbená?A je toto tvoj prvý a jediný blog?
Já ti ani nevím, protože když jsem zakládala Bubblegum blog, byl to takový protest proti "svaté trojci" blogerek. Když mohou mít tak úspěšný blog takové (toto slovo vynechám), proč ne já? A proto jsem se stala Bubblegum. Ale spolupráci s novou a podobné úspěchy jsem opravdu nečekala :) x-bubblegum-x.blog.cz není rozhodně můj první blog, měla jsem jich předtím přes deset a jediný blog to také není =)
>>> hhhh tak to hej, aj ja sa vlastne o to snažím =D

Máš rada zvieratá?Máte doma nejaké? =D
Mám ráda zvířata :) Doma jsme jich měli mraky - myšky, rybky, křečky, andulku, želvu, králíčka. Momentálně máme psisko - jorkšíra a s boyfriendem mám koupeného králíčka :)


A ešte nakoniec pár krátkyh otázočiek:
Akú farbu máš najradšej? Růžovou a černou!
Je blog, ktorý ťa veľmi zaujal?Obľúbený?
Blog ani ne, ale mám ráda pořad OO Sandry Rosové :)
=D Ďakujem ti za rozhovor =)
Čo myslíte, mne sa zdá byť prima baba... =)
S kým/ s čím (=D) mám robiť rozhovor ďalší? =) Píšte návrhy PPPPP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama